به وب سایت شرکت فولاد برق اراک خوش آمدید.

آشنایی با شرکت فولاد برق اراک

کارخانه

شرکت فنی و مهندسی فولاد برق اراک، شرکتی تولیدی – صنعتی است که فعالیت خود را با هدف تولید انبوه تابلوهای برق و سینی کابل در شهرک صنعتی خیرآباد آغاز نموده است. تولیدات این شرکت در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در سه سالن مجزا (فلزکاری، رنگ کاری و مونتاژ الکتریکال) صورت می گیرد. لازم به ذکر است که هریک از این سالن ها به مدرن ترین ماشین آلات و سیستم های آزمایشگاهی مجهز می باشند و تمام تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری به صورت دوره ای و طبق برنامه ای مدون برای کالیبراسیون به مراجع معتبر ارسال می شوند. آزمایشگاه رنگ و آزمایشگاه فشار قوی این شرکت علاوه بر رفع نیازهای کیفی شرکت، در جهت ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه به صورت آموزشی در اختیار دانش جویان محترم قرار گرفته می شود.

دفتر مرکزی و فروشگاه

دفتر مرکزی و واحد فروشگاهی این شرکت، در محیطی به مساحت 300 متر مربع واقع در شهر اراک در حال خدمت رسانی به مشتریان و همکاران محترم می باشد.

سوابق و تاییدیه ها

این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحي و ساخت تابلوهاي برق MV , LV و داشتن 20 نفر نیروی تولیدی ماهر، متخصص و تحصیل کرده علاوه بر دارا بودن تاییده تابلو برق، تاییده پیمانکاری پست های زمینی و هوایی 20kv با گرید 5 از شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی و تاییدیه صلاحیت ساخت تابلوهای برق MV و LV از شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر)، کسب رضایت مندی مشتری و بهبود مستمر کیفیت را به عنوان مهمترین هدف خود برگزیده است. استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و همچنین استقرار سیستم رضایت مندی مشتری ISO10002:2004 یکی از قدم های مهم و مثمر ثمر شرکت فولاد برق در این راستا می باشد.